Перевезення ВРХ

Не дивлячись на кризу, що спостеригається у всій економічній галузі, транспортні перевезення сільськогосподарських тварин були і залишаються затребуваними. На ринку транспортних послуг представлена величезна кількість компаній, які займаються транспортуванням худоби. Як же правильно обрати перевізника, щоб бути впевненим у тому, що тварини будуть доставлені на місце призначення в належних умовах?

Компанія Gayota trans здійснює перевезення сільськогосподарських тварин, як у внутрішньому, так і міжнародному форматі. За роки співпраці з фермерськими господарствами ми створили оптимальні умови для транспортування живої худоби, набули досвід та постійних клієнтів. Наші фахівці – це кращі логісти і водії. Довіряючи перевезення худоби нам, ви можете бути впевнені, що вантаж буде доставлений в найкоротші терміни. При цьому будуть дотримані всі санітарні норми, технічні вимоги, що висуваються законодавством до даного виду послуг.

Для перевезення великої рогатої худоби (ВРХ) по Україні та зарубіжжю підбирається спеціальний транспорт, складаються оптимальні маршрути, щоб тваринам було комфортно під час транспортування. Водії, що здійснюють перевезення, спеціалізуються на живому вантаж і мають достатній досвід в наданні подібних послуг. Наявність власного транспорту забезпечує максимальний комфорт як для наших клієнтів, так і їх підопічних. При наданні послуг високої якості, ціни на перевезення ВРХ по Україні та зарубіжжю залишаються прийнятними для наших клієнтів.

Наша компанія також підготує всю супровідну документацію, необхідну в дорозі для проходження пунктів перевірки.

Зателефонуйте нам і наші фахівці дадуть відповідь на всі хвилюючи питання. Gayota trans – це запорука впевненості і безпеки в транспортних перевезеннях ВРХ, свиней, овець, коней.