Перевезення коней

Потреба в перевезенні коней по Україні виникає не тільки в м’ясному конярстві, але і для участі в змаганнях, виставках та продажу тварин. Найчастіше даний вид транспортування здійснюється за допомогою коневозів, спеціально створеного автотранспорту для перевезення коней. Це трейлер, фургон або причіп, обладнаний для максимально комфортного транспортування тварин. Обов’язковим є наявність системи вентиляції і підлогового покриття, що перешкоджає ковзанню.

Транспортна компанія Гайота транс вже не один рік здійснює перевезення живої худоби, зокрема коней по території України та зарубіжжя. Досвід, набутий з роками, дозволив нам розширити території і отримати сотні вдячних клієнтів. В нас працюють найкращі логісти та водії, яким можна довірити перевезення коней. Вони складуть оптимальні маршрути, підберуть найкращий транспорт, підготують супровідну документацію, щоб в дорозі не виникло проблем у пунктах перевірки вантажів. Підкажуть, яку саме документацію від санітарних і ветеринарних служб потрібно мати власнику живого вантажу і проконсультують по всіх виниклих питаннях.

Як і при перевезенні ВРХ, свиней, овець, автотранспорт ретельно обробляється дезінфікуючими засобами, щоб уникнути захворювання тварин, що транспортуються. Процес завантаження коней в коневози вимагає ретельної уваги і підготовки. Від правильного розміщення тварин у транспортному засобі залежить комфорт під час пересування, їх психологічне і фізичне здоров’я. Під час тривалих перевезень коні потребують обов’язкових зупинок, щоб розім’яти сухожилля. Також необхідно забезпечити тваринам вільний доступ до води і корму (краще сіно).

Тарифи на перевезення тварин формуються індивідуально і залежать від багатьох факторів. Тим не менше, наші ціни доступні, як для великих фермерських господарств, так і для дрібних форм власності. Високий рівень виконання послуг і повага до клієнта – це девіз нашої компанії. Звертаючись в транспортну компанію Gayota trans, ви можете не турбуватися про своїх підопічних. Наші досвідчені фахівці проведуть перевезення коней на високому рівні.