Компанія «Gayota-транс» надає послуги з перевезення худоби територією України і країн колишнього СНД. Ми допомагаємо транспортувати велику і дрібну рогату худобу, свиней в будь-яку точку країни найбільш зручним і економічно вигідним маршрутом. Наші спеціально обладнані транспортні засоби та досвідчені водії зроблять процес перевезення максимально комфортним для тварин.

       Для транспортування худоби необхідно залишити заявку, за якою досвідчені фахівці складуть найбільш оптимальний маршрут з урахуванням усіх потреб і особливостей тварин, що транспортуються.

       На підставі заявки оформлюється договір на надання послуг. В ньому обумовлюються всі важливі моменти співпраці, терміни, оплата і відповідальність сторін. Складання договору є важливим моментом і цій процедурі приділяється пильна увага нашими професіоналами. Ви можете бути впевненими у дотриманні нами кожного пункту договору.

       На сайті надана вся необхідна інформація, що стосується нашої діяльності – документи, що підтверджують право на здійснення перевезень, реквізити для оплати, контактні дані та дані бухгалтерської звітності.

       Кожен вид перевезення розглядається індивідуально, цим ми забезпечуємо високу якість надаваних послуг і професійний підхід до перевезень. Так само можна ознайомитися з відгуками про нашу роботу, що залишили клієнти за роки лідерства компанії на ринку транспортних перевезень худоби.

       Компанія «Gayota-trans» забезпечить максимально комфортну транспортування в будь-яку точку країни і за її межі, а програма лояльності і доступна вартість послуг допоможуть уникнути високих витрат. Обираючи нашу компанію, ви робите правильний вибір!