ПРО НАС

 

GAYOTA-TRANS  —  це глобальний постачальник транспортних і логістичних рішень. У нас є офіси в інших країнах і міжнародна мережа партнерів та агентів, що робить нас по-справжньому глобальним гравцем, який пропонує послуги по всьому світу.

0
Офісів в світі
0
Зайнятість
0
Тон вантажів щорічно

Комплексні логістичні та транспортні рішення утворюють ядро вашого бізнесу – від закупівельної логістики аж до доставки.

Зазвичай оснащення автомобіля включає дерев’яні щити. Можуть використовуватися металеві решітки. Якщо потрібно транспортування ВРХ, наприклад, корів, потрібно приміряти габарити автомобіля. При цьому бічні поперечні перегородки повинні бути рівні від метра до двох.

Gayota-Trans

        В агропромисловому комплексі постійно виникає питання про перевезення живності на ближні і дальні відстані. Це досить клопітка справа, особливо враховуючи, що мова йде про тварин зі своїми специфічними особливостями і потребами. Дорога для тварин може стати причиною стресу і позначитися на їх подальшому самопочутті, а це в свою чергу спричинить непередбачені фінансові витрати. Щоб не допустити цього, необхідно користуватися послугами компаній, що спеціалізуються на перевезенні худоби.

        Компанія «Gayota-trans» є лідером серед перевізників худоби в нашій країні та країнах близького і далекого зарубіжжя. Транспортування сільськогосподарських тварин – великої рогатої худоби, овець, свиней є провідним напрямком нашої діяльності. За 15 років роботи ми змогли заробити бездоганну репутацію та гарні відгуки клієнтів. Професійна команда виконує весь спектр послуг, пов’язаних з перевезенням худоби. Сучасні транспортні засоби, правильно складені маршрути, досвідчені водії допоможуть уникнути проблеми, що виникає при транспортуванні. Менеджери нашої компанії підготують всі супровідні документи, необхідні для перевезення худоби.

       Компанія з’явилася на ринку у 2000 році і весь цей час будувала відносини з клієнтами, засновані на повазі, відповідальному підході і високої економічності. Ми забезпечуємо максимальний контроль над вантажем, швидку доставку в обумовлені терміни. Наші тарифи формуються індивідуально по кожному замовленню, враховуючи обсяги вантажу і частоту перевезень.

     Вибираючи компанію «Gayota-trans», ви обираєте впевненість, стабільність і успіх. Ми працюємо для вашого спокою!

Найбільша логістична компанія перевезення худоби

З головним офісом в Україні, ми використовуємо далекосяжну глобальну мережу, яка простягається на двох континентах, і включає в себе найбільші распределительно-мережеві операції у Василькові та Україні.

Ship Global, Ship Fast

Швидка доставка
Детальніше

Confidentiality

Конфіденційність
Детальніше